Mieszalnia dla dużego gospodarstwa trzody

Pasza dla trzody chlewnej o najwyższej jakości i optymalnej strukturze. Przedstawiamy mieszalnię pasz, która do tej pory była wykorzystywana w przemysłowych mieszalniach dla drobiu. My dostosowaliśmy ją na potrzeby producentów świń.

Produkuje paszę o bardzo dobrej strukturze i idealnym stopniu wymieszania. Dzięki stacji mikro i nanokomponentów możemy dokładać do mieszanki paszowej wszystkie składniki, jakie są w recepturze nawet w ilości 10 g na 1.000 kg paszy. Mieszalnik poziomy MPL gwarantuje idealne wymieszanie paszy dzięki 10 łopatom. Dodatkowo do mieszalnika jest wtryskiwany olej ze zbiorników w postaci mgiełki, który nie skleja paszy tylko efektywnie w nią wnika.

Dzięki zastosowaniu kompleksowej automatyki i oprogramowania, mieszalnia może pracować w cyklu ciągłym nawet 24 godziny na dobę, osiągając 10 cykli produkcyjnych na godzinę. A ponadto, do jej obsługi potrzebna jest tylko jedna osoba!

Istnieje możliwość rozbudowy automatyki i sterowania, co umożliwi pełną kontrolę każdego procesu produkcyjnego począwszy od przyjęcia towaru, jego ważenia, zasypu silosów magazynowych, uzupełnienia silosów produkcyjnych, automatyczne generowanie kosztów produkcji aż po program fakturowy.

Zasyp zbiornika wagowego odbywa się z silosów magazynowych, stamtąd odpowiednio odważone komponenty trafiają do mieszalnika, w konkretnie jego zbiornika nadmieszałkowego.

Gotowa pasza jest transportowana za pomocą przenośników kubełkowych do zbiorników ekspedycyjnych.

Jeśli chodzi o udział frakcji pylistej – to na załączonych zdjęciach widać, ze struktura paszy dla wszystkich rodzajów jest optymalna.

Mieszalnia świetnie sprawdzi się w dużych gospodarstwach oraz dla hodowców, którzy chcą sprzedawać paszę na „zewnątrz”.