O firmie

Mówią: Co dwie głowy, to nie jedna - my posiadamy cztery!

Poznaj BRACI SOBAŃSKICH
Radosław Sobański
Radosław Sobański
Radosław Sobański

współwłaściciel

606 730 586

Karol Sobański
Karol Sobański
Karol Sobański

współwłaściciel

604 502 645

Piotr Sobański
Piotr Sobański
Piotr Sobański

współwłaściciel

606 976 197

Marek Sobański
Marek Sobański
Marek Sobański

współwłaściciel

606 730 315
Nie jest łatwo - jest nas czterech, więc nieraz są i cztery odmienne zdania. Ale zawsze udaje nam się znaleźć kompromis i w efekcie stworzyć coś lepszego, doskonalszego.

Kiedyś prezes dużego przedsiębiorstwa powiedział nam - Posiadacie dobry układ.

- Dlaczego? - zapytaliśmy.

- Bo jest was czterech. Czterech szefów, którzy, jak nikt inny, dopilnują, aby produkowany towar był najwyższej jakości!

Każdy specjalizuje się w innej tematyce i jest odpowiedzialny za swój obszar działania. Marek zajmuje się produkcją, a także dystrybucją bram i ogrodzeń. Nikt, tak jak on, nie stworzy „płotu”, o jakim marzysz. Radek zarządza parkiem maszynowym i dba o to, aby był dostosowany do najnowszych technologii. Z Piotrem porozmawiasz w biurze, ponieważ tam obsługuje klientów indywidualnych i dealerów. Jego spokój i pogoda ducha sprawiają, że współpraca z firmą Sobmetal staje się czystą przyjemnością. Karol natomiast działa w terenie. Dostosowuje inwestycje do indywidualnych potrzeb klientów i serwisuje sprzęt. Wystarczy, że powiesz, czego oczekujesz, a w sekundzie, choćby na skrawku papieru, zwizualizuje twoje potrzeby.

Bracia Sobańscy


Firma rozwija się w bardzo energicznym tempie. Każdy, kto rozpocznie współpracę z braćmi Sobańskimi, z chęcią poleca przedsiębiorstwo Sobmetal dalej. Dowodem tego jest wzrastająca sprzedaż - w 2015 roku uruchomiono pięć, a w 2016 aż dziewięć mieszalni pasz o wydajności powyżej 15 ton/godzinę! Obecnie mieszalnie są bardzo popularne w całym kraju i osiągają wydajność 25 ton/godzinę.
Struktura produkcji zwierzęcej wciąż się zmienia, a my musimy się do niej dostosować. Powstaje coraz więcej wielkotowarowych gospodarstw, którym nie wystarcza zwykły mieszalnik. Potrzebne są wysokowydajne mieszalnie pasz wysokiej jakości, które zapewnią bezproblemową dostawę dawki dla trzody chlewnej i drobiu.
Sobmetal produkuje przemysłowe, wysokowydajne mieszalnie pasz od mniej więcej 3 lat. Powstały dzięki zdobytym przez lata: praktyce i doświadczeniom. Wszystko dlatego, aby produkty były w pełni dostosowane do potrzeb rynku.
Co roku przekazujemy naszym klientom co najmniej jedną nowość opartą na naszej myśli technicznej. Tworzymy dla naszych klientów urządenia, które ułatwiaja im pracę, jednocześnie podwyższając efekty hodowlane 
Mieszalnie Sobmetal są w 100% inwencją własną braci Sobańskich, co oznacza, że ich innowacyjnych rozwiązań nie znajdziesz u innych.
Zebraliśmy do jednego worka: doświadczenie nasze i naszych klientów (najlepszych hodowców i producentów), najnowsze technologie, surowce najwyższej jakości oraz wykwalifikowanych ludzi, biorących udział w produkcji. Efektem tego są mieszalnie, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców.
Przy największych projektach bracia Sobańscy łączą siły i działają razem - w czwórkę, przez co klient ma pewność kompleksowej obsługi. Przedsiębiorstwo współpracuje z firmami wyposażeniowymi oraz producentami pasz. Kto zaufał braciom Sobańskim? Zobacz na stronie głównej. Zatrudniamy fachowców, którzy zajmują się produkcją dostarczanych do was towarów. Najważniejsze jest dla nas, aby zapewnić terminowe dostawy dla wszystkich, którzy ich potrzebują. Asortyment standardowy, zawarty w cenniku - jest dostępny od ręki, czyli klient dzwoni dzisiaj i jutro ma go u siebie. Są to: przenośniki, mieszalniki i rozdrabniacze.

Chcesz skorzystać z naszych usług? Skontaktuj się z nami!

Kontakt

Jeśli chcesz zamówić mieszalnię lub inne urządzenia:

 

Przyjdziemy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zobaczymy, w jaki sposób dobrać mieszalnię i urządzenia, aby działały optymalnie w Twoim gospodarstwie - za tę usługę nic nie zapłacisz! Następnie wykonamy projekt, ofertę i wycenę systemu. Jeśli je zaakceptujesz, wykonamy mieszalnię dostosowaną do Twoich potrzeb!

Sobmetal stawia na jakość!

Już na pierwszy rzut oka widać, że produkty są po prostu ładne, co oznacza, że zostały precyzyjnie wykonane.

 

Chcemy, aby z jakością w jednym rzędzie szła cena. Zwracamy uwagę na jakość stali, używamy tylko pochodzących od sprawdzonych hurtowni, chcemy, aby była jak najlepsza. Cały czas korzystamy z opinii użytkowników naszych mieszalni i urządzeń. Jeśli ktoś zadzwoni i zasugeruje, że coś można by zrobić jeszcze lepiej, to analizujemy i ulepszamy nasze produkty.

One są dla Was i to Wy najlepiej wiecie czego Wam potrzeba. Często są to niuanse, ale diabeł tkwi w szczegółach!A na koniec trochę historii...

 • 2017
  Postawienie własnej malarni, dostosowanej do najnowszych trendów technologicznych. Chcemy, aby urządzenia były pokryte najwyższej jakości farbą, a tym samym nie poddawały się działaniu trudnych warunków środowiskowych, które występują w gospodarstwach rolnych.
 • 2014
  Rozpoczęcie produkcji przemysłowych mieszalni pasz, które powstały dzięki zdobytym przez lata: praktyce i doświadczeniom. Wszystko dlatego, aby produkty były w pełni dostosowane do potrzeb rynku.
 • 2010
  Wybudowanie hali produkcyjnej, zaopatrzonej w nowoczesny park maszynowy, dostosowany do specyfikacji produkcji rolniczej. Zobacz nasz sprzęt w zakładce: PARK MASZYNOWY
 • 1999
  Przedsiębiorstwo Sobmetal powstało w 1999 roku. Od początku istnienia firma specjalizowała się w produkcji mieszalników dla indywidualnych klientów. Przez pierwsze lata działalności siedzibę stanowiły pomieszczenia w gospodarstwie u jednego z braci. Najważniejsza była wspólna praca i wzajemne wsparcie.
 • ...