Park maszynowy

Automatyczna przecinarka taśmowa BEKA-MAK model BMSO-320

Zakres przecinanego materiału 320 mm

Nie ma na rynku lepszej maszyny, jeśli chodzi o cięcie elementów! Nie grzeje elementów, a wymiar jest bardzo dokładny. Automatyczna przecinarka taśmowa BMSO 320 do cięcia materiałów pełnych jak wałki i bloki, rury i profile stalowe, kształtowniki, żeliwo oraz metale kolorowe. Cięcie odbywa się tylko pod kątem 90°. Przecinarka posiada wzmocnione pionowe rolki z rowkowaniem i z napędem do podawania materiału. Szczęki prowadzące taśmę posiadają wkładki węglikowe i rolki w prowadnicach taśmy co dodatkowo usztywnia jej wejście w materiał i zapobiega wibracjom. Krańcówka ustawiania wysokości umieszczona na ramie zatrzymuje maszynę, gdy górna granica jest osiągnięta. Po zamocowaniu elementu obrabianego pomiędzy rolkami pionowymi w imadle nie jest potrzebne żadne dodatkowe mocowanie. Materiał jest podawany do ogranicznika z czujnikiem sterującym silnikiem posuwu pionowych rolek napędowych. Piła posiada licznik ciętych elementów i zatrzymuje się automatycznie, jeśli zostanie zerwany brzeszczot dzięki czujnikowi zerwania taśmy na kole napędowym. Na standardowym wyposażeniu przecinarki jest zbiornik chłodziwa współpracujący z pompą elektryczną dostarczającą chłodziwo do obydwu prowadnic oraz 1 szt. piły Bi-metalicznej.

Automatyczna Hydrauliczna prasa krawędziowa DENER PUMA XL

Długość maksymalna giętego elementu 3000mm nacisk 135 TON


Seria PUMA XL to zsynchronizowane hydrauliczne prasy w standardzie z 2D/3D kontrolerem graficznym, który umożliwia proste operacje gięcia, szybkie i łatwe projektowanie w trybie numerycznym lub 2D/3D z automatyczną kalkulacją sekwencji gięcia. Dodatkowo isnieje możliwość tworzenia projektów na komputerze PC i ich importu do maszyny poprzez USB lub sieć LAN.

Indywidualna konfiguracja urządzenia, możliwość pracy aż w 12 osiach i wykonanie zaawansowanych operacji gięcia oraz prosty interface użytkownika.

 

Wypalarka Plazmowa CNC CENTRO-SPAW

Stół roboczy 3000x1500mm. Zakres cięcia od 0,5 do 40mm

Urządzenie charakteryzuje się wysoką szybkością cięcia, zadowalającą jakością otworów, niewielkim skosem ciętej powierzchni.

4-OSIOWE CENTRUM OBRÓBCZE FADAL VMC15XT

Stół roboczy 760x400 mm

 

Tokarka CNC DOOSAN Puma

Długość toczenia max 1000mm, średnica max 450 mm Rewolwer 12 narzędzi w tym narzędzia napędzane

Jest programowalną tokarką przeznaczoną do wysokowydajnej obróbki tokarskiej przedmiotów. Przy zastosowaniu nowoczesnego sterowania uzyskano urządzenie do bardzo dokładnych detali z wysoką precyzją przy powtarzalności o prostych lub skomplikowanych kształtach.

Tokarka CNC TUJ 380

Długość toczenia max 500mm średnica max 350 mm Rewolwer 8 narzędzi

Tokarka TUJ-380 CNC ma charakter uniwersalny i jest wykonana w klasie precyzyjnej zgodnie z normą ISO 1708; 1989. Przeznaczona jest do wykonywania typowych prac tokarskich. Duża moc silnika oraz zastosowane do napędu suportów śruby toczne zapewniają uzyskiwanie dużej wydajności i dokładności obróbki. Napęd główny w tokarce realizowany jest za pośrednictwem przekładni pasowej przez silnik elektryczny o mocy 7,5 kW sterowany przetwornikiem częstotliwości. Zastosowanie we wrzecienniku przesuwnej dwójki kół zębatych pozwala na bezstopniową zmianę prędkości obrotowych wrzeciona w dwóch zakresach obrotów: 30÷800obr/min i 120÷3000obr/min przy zachowaniu optymalnych warunków skrawania (optymalne wykorzystanie mocy napędowej). Tokarka wyposażona jest w system sterowania SINUMERIK 802C base line lub system FANUC Oi Mate TC. Systemy te posiadają ręczne pokrętła elektroniczne. Synchronizacja obrotów wrzeciona z obrotami silnika posuwowego w osi Z pozwala na wykonywanie w szerokim zakresie wszystkich rodzajów gwintów o dowolnym skoku.

Hass VF-5/40

Wszystkie maszyny Haas są projektowane i produkowane w Oxnard, Kalifornia, USA.

Każde pionowe centrum obróbcze serii VF zapewnia doskonałe funkcje po atrakcyjnej cenie oraz oferuje szeroki wybór opcji pozwalających dostosować maszynę do indywidualnych potrzeb. Wszystkie maszyny Haas są projektowane i produkowane w Oxnard, Kalifornia, USA. Model VF-5/40 oferuje większy zakres ruchu osi Y niż standardowy model VF-4.
  • Większy zakres ruchu osi Y
  • Większa moc, wrzeciono z napędem bezpośrednim
  • Możliwość dostosowania do każdych potrzeb
  • Wyprodukowano w USA
  • POLE ROBOCZE – 1270x660x635 mm

Tokarka CNC TZC

Długość toczenia max 500m, średnica max 600 mm

Przeznaczona jest do wykonywania typowych prac tokarskich. Duża moc silnika oraz  zastosowane do napędu suportów śruby toczne zapewniają uzyskiwanie dużej wydajności i dokładności obróbki.