Park maszynowy

Automatyczna przecinarka taśmowa BEKA-MAK model BMSO-320

Zakres przecinanego materiału 320 mm


Nie ma na rynku lepszej maszyny, jeśli chodzi o cięcie elementów! Nie grzeje elementów, a wymiar jest bardzo dokładny. Automatyczna przecinarka taśmowa BMSO 320 do cięcia materiałów pełnych jak wałki i bloki, rury i profile stalowe, kształtowniki, żeliwo oraz metale kolorowe. Cięcie odbywa się tylko pod kątem 90°. Przecinarka posiada wzmocnione pionowe rolki z rowkowaniem i z napędem do podawania materiału. Szczęki prowadzące taśmę posiadają wkładki węglikowe i rolki w prowadnicach taśmy co dodatkowo usztywnia jej wejście w materiał i zapobiega wibracjom.

Krańcówka ustawiania wysokości umieszczona na ramie zatrzymuje maszynę gdy górna granica jest osiągnięta. Po zamocowaniu elementu obrabianego pomiędzy rolkami pionowymi w imadle nie jest potrzebne żadne dodatkowe mocowanie. Materiał jest podawany do ogranicznika z czujnikiem sterującym silnikiem posuwu pionowych rolek napędowych. Piła posiada licznik ciętych elementów i zatrzymuje się automatycznie jeśli zostanie zerwany brzeszczot dzięki czujnikowi zerwania taśmy na kole napędowym. Na standardowym wyposażeniu przecinarki jest zbiornik chłodziwa współpracujący z pompą elektryczną dostarczającą chłodziwo do obydwu prowadnic oraz 1 szt. piły Bi-metalicznej.

 

Automatyczna Hydrauliczna prasa krawędziowa DENER PUMA XL

Długość maksymalna giętego elementu 3000mm nacisk 135 TON


Seria PUMA XL to zsynchronizowane hydrauliczne prasy w standardzie z 2D/3D kontrolerem graficznym, który umożliwia proste operacje gięcia, szybkie i łatwe projektowanie w trybie numerycznym lub 2D/3D z automatyczną kalkulacją sekwencji gięcia. Dodatkowo isnieje możliwość tworzenia projektów na komputerze PC i ich importu do maszyny poprzez USB lub sieć LAN.

Indywidualna konfiguracja urządzenia, możliwość pracy aż w 12 osiach i wykonanie zaawansowanych operacji gięcia oraz prosty interface użytkownika.

 

Hydrauliczna prasa krawędziowa LVD Typ PP150/40-C

Długość maksymalna giętego elementu 4.000 mm nacisk 150 TON


Gięcie na zimno to bardzo popularny rodzaj technologii w zakresie obróbki plastycznej metali. Oferowane urządzenia pozwalają na uzyskanie trwałej krzywizny przedmiotu obrabianego. Służy do zaginania blach pod kątem. Tworzy formatki gięte, ceowniki pod kątem.

Prasa Hydrauliczna GEKA PUMA 55

Pozwala wykrawać otwory i fasolki w materiale grubości maksymalnej 25 mm


Wśród maszyn stosowanych do wykrawania otworów idealnie sprawdzają się prasy hydrauliczne z serii PUMA. Dzięki nim można wycinać różnego rodzaju otwory zgodnie z potrzebami, dzięki czemu te Maszyny do stali doskonale sprawdzają się w różnych dziedzinach przemysłu.

Prasy hydrauliczne z serii PUMA to profesjonalne maszyny do cięcia stali, które również wykonują wykrawanie otworów. Wśród swoich możliwości posiadają również funkcję wybijanie otworów.

Prasa Mimośrodowa Mechaniczna TYP PS100

Nacisk 100 TON


Dzięki niej formujemy blachy, profile, pręty. Wybijamy otwory, kwadraty. W zależności jaki duży otwór w jak grubej blasze chcemy wybić, jaka jej wielkość wybieramy.

Na prasie jest idealny wymiar, bo urządzenie cały czas tak samo tłucze, produkty są bardzo dobre jakościowo. Chodzi o wymiar, powtarzalność i szybkość. Na żadnej maszynie w takim czasie nie jest się w stanie zrobić tylu rzeczy. Dzięki takiej maszynie możemy zaproponować niższą cenę za nasze produkty. Na tokarni np., najpierw trzeba pociąć na kwadraty, tokarnia najpierw wycinała otwór zewnętrzny, potem wewnętrzny. Teraz dzieje się wszystko naraz.

Prasa Mimośrodowa Mechaniczna TYP PS60

Nacisk 60 TON


Dzięki niej formujemy blachy, profile, pręty. Wybijamy otwory, kwadraty. W zależności jaki duży otwór w jak grubej blasze chcemy wybić, jaka jej wielkość wybieramy.

[1] [2]