Żmijki pionowe PSP

Typowe przenośniki służące do zasypu silosów zbożowych. Wykonane ze stali czarnej, ocynkowanej ogniowo, co doskonale zabezpiecza przed korozją. Są stacjonarne. Przenośniki pionowe występują w wersjach z podajnikiem poziomym lub z koszem zasypowym. Z koszem zasypowym - przyczepa bezpośrednio wrzuca ziarno. Ten rodzaj posiada mniejszą wydajność. Kosz zasypowy jest bezpośrednio przyspawany do rury.

Przenośnik z podajnikiem poziomym natomiast ma większa wydajność. W tej wersji występują dwa silniki. Ziarno jest najpierw transportowane w poziomie, a dopiero potem w górę.

Przenośniki wykonane w wersji podstawowej z blachy ocynkowanej, jest to ważne ponieważ w 90% stoją na dworze i nie ma możliwości po rozładunku ich schowania, są zatem narażone na korozję. Silniki są hermetyczne, na kosz natomiast jest przykrycie z blachy ocynkowanej z łapami. Mocowania do silosów są w standardzie. Robimy rozdzielacze na dowolną ilość rozgałęzień.

Przenośnik ślimakowy „PSP” pionowy z podajnikiem poziomym:

Przeznaczony jest do załadunku silosów zbożowych o wysokości 6 - 14m. Przenośnik posiada ślimak podający zboże w pionie.

W dolnej części znajduje się podajnik wstępny położony poziomo z koszem zasypowym z kratą zabezpieczającą. Podajniki: poziomy i pionowy połączone są kolektorem - śluzą, w którym następuje zmiana kierunku transportu.

Ślimaki przenośników napędzane są silnikami elektrycznymi przez przekładnie pasowe umieszczone przy zasypie materiału w dolnej części. Przekładnie pasowe są zabezpieczone osłonami

<

DANE TECHNICZNE

150 170
Długość min/max (mb) 4-14 4-14
Wydajność (t/h) +/- 20 +/- 25

„PSP” przenośnik ślimakowy pionowy z koszem zasypowym:

Przeznaczony jest do załadunku silosów zbożowych o wysokości 6-14m. Przenośnik posiada ślimak podający zboże w pionie.

Ślimaki przenośników napędzane są silnikami elektrycznymi przez przekładnie pasowe umieszczone przy zasypie materiału w dolnej części. Przekładnie pasowe są zabezpieczona osłonami

<

DANE TECHNICZNE

140 160 170 200
Długość min/max (mb) 4-10 4-12 4-14 4-14
Wydajność (t/h) +/- 8 +/- 10 +/- 12 +/14
Katalog online Sobmetal
KATALOG ONLINE
Obejrzyj w przeglądarce Pobierz plik PDF

Zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami!

 

Kontakt