Żmijki z napędem na dole i koszem przyjęciowym PSD

Przenośniki ślimakowe PSD z koszem przyjęciowym jest typową żmijka do rozładunku, w której silnik i kosz jest na dole. Dzięki temu cała masa znajduje się na dole. Urządzenie jest bardzo wszechstronne, można nim zasypać silos nawet dziesięciometrowy, utworzyć pryzmę, załadować przyczepę. Obsłużą zarówno silosy zbożowe i paszowe. Przenośniki mają długość 12-14 m.

Są mobilne, więc można je przenieść w różne miejsca. Na ten rodzaj żmijki potrzeba jednak trochę miejsca. W opcji podstawowej wersji 200-220 mm występuje w ocynku. Mniejsze są malowane, ale można domówić wykonanie z blachy ocynkowanej. Kosze posiadają zamknięcie. Przy długości 140 występuje opcja z motoreduktorem (przekładnia bezpośrednio na osi) lub na paski klinowe.

Przenośnik może być osadzony na ramie jezdnej, którą podczas montażu należy dopasować do długości i kąta pochylania. Ślimak przenośnika jest napędzany silnikiem elektrycznym przez przekładnię pasową umieszczoną przy zasypie przenośnika w dolnej części, przekładnia pasowa jest zabezpieczona osłoną.

W dolnej części znajduje się kosz zasypowy z kratą zabezpieczającą. W górnej części przenośnika znajduje się wysyp.

Katalog online Sobmetal
KATALOG ONLINE
Obejrzyj w przeglądarce

Pobierz plik PDF

Zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami!

 

Kontakt